Wsparcie techniczne

♦ Wsparcie technicze

Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przez prawie 30 lat istnienia w branży, Naszym Klientom zapewniamy silne wsparcie techniczne na najwyższym poziomie zarówno przez doradztwo w doborze i obsłudze narzędzi i maszyn, jak i poprzez skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Naprawy awarii, usterek czy kalibracje maszyn do przewodów i rur wykonujemy w pełnym zakresie w naszym specjalistycznym warsztacie w Mierzynie.

♦ Okresowy przegląd maszyn

W ramach profesjonalnego serwisu hydrauliki EMKO zapewnia:
przeglądy diagnostyczne siłowników, pomp i zaworów w celu określenia przydatności do regeneracji; regeneracje tłoczysk i gładzi cylindrów o udżwigu do 200 ton; weryfikację poserwisową szczelności cylindrów i zaworów; pełną reaktywację zużytych pomp ręcznych i na sprężone powietrze oraz wymianę kompletów uszczelnień w pozostałych pompach (także zębatych, mimośrodowych i łopatkowych). Aby otrzymać wstępne oszacowanie kosztów serwisu, prosimy o kontakt mailem - na: tech@emko.pl lub pod tel. 91 8869 310.

Ponadto przesłanie nam kilku fotek narzędzia wymagającego serwisu umożliwia kosztorys wstępny napraw jeszcze przed wysyłką do naszego warsztatu w Mierzynie.

♦ Dobór produktów i dopasowanie zamawianych narzędzi do (starszych) urządzeń Klienta

EMKO oferuje bezproblemowe dopasowanie nowych elementów hydrauliki siłowej do posiadanych wcześniejszych wersji/odmian narzędzi, bez utraty gwarancji.
Doradztwo obejmuje:
dobór odpowiednich pomp do zasilenia posiadanych siłowników; dopasowanie nowych cylindrów do posiadanych zasilaczy z weryfikacją kompatybilności złączek; modernizację sprzętu w celu zwięszenia bezpieczeństwa, ergonomii, a także obniżenia kosztów użytkowania; przegląd starszych narzędzi celem optymalizacji inwestycji w nowe narzędzia.

Wysyłka maszyn do serwisu EMKO

W przypadku chęci zgłoszenia maszyny do przeglądu serwisowego lub naprawy, prosimy o kontakt mailowy na adres: tech@emko.pl lub telefonicznie - pod nr: 91 8869 310

Wszystkie wysyłki sprzętu prosimy kierować wyłącznie na adres centrali firmy i serwisu:

    EMKO ul. Kokosowa 26 72-006 Mierzyn   (osoba do kontaktu dla kurierów: J. Janeczek)

UWAGA!: W pozostałych punktach konsultacyjnych: we Wrocławiu i Warszawie nie przyjmujemy żadnych przesyłek towarów czy narzędzi - paczki będą odsyłane na koszt Nadawcy.

Przesyłki za pobraniem nie będą akceptowane bez wcześniejszego uzgodnienia pisemnie z biurem Emko.