Fabryka maszyn O+P Srl

Dewiza O+P : Ludzie - Pasja - Rozwiązania.

O+P produkuje maszyny do przewodów i rur hydraulicznych od 40 lat, oferując zaawansowane rozwiązania technologiczne zdobyte przez badania, precyzję wykonania i najwyższą jakość. Szeroka gama maszyn, innowacyjność i ciągły rozwój czynią z O+P wyjątkowego, "młodego duchem" i dynamicznego producenta.

Produkcja maszyn przebiega zgodnie z najsurows, dzięki wykonastwie elementów mechanicznych w siostrzanej firmie Sinde Srl. skupionej na utrzymaniu precyzji obróbki maszynowej wszystkich elementów dla O+P.

Wybierając produkcję O+P, Klient wybiera optymalną alternatywę do popularnych fabryk europejskich próbujących od wielu lat zmonopolizować rynek maszyn do przewodów.

Certyfikaty

Certyfikowana Jakość

Wszystkie produkty są zgodne z normami CE i spełniają najwyższe standardy jakości. O+P posiada certyfikat systemu jakości ISO 9001:2015.
Mając na celu najlepszą kontrolę jakości wykonania produktów, O+P eliminuje zewnętrznych podwykonawców, korzystając prawie wyłącznie z siostrzanej firmy Sinde Srl, skupionej na produkcji elementów mechanicznych maszyn O+P. Pozostałe etapy produkcji: montaż, testowanie i magazynowwanie - przebiegają wyłącznie wewnątrz zakładu O+P.

Projektowanie innowacyjnych oraz bezpiecznych rozwiązań maszynowych to nadrzędny cel fabryki. O+P oferuje nowy świat możliwości: dynamiczne reagowanie na potrzeby Klienta, szeroki wybór maszyn wykonywanych w centrum Europy, dokładne urządzenia z intuicyjną obsługą a także gruntowne szkolenia obsługi i silne wsparcie techniczne.

EMKO - Autoryzowany dystrybutor maszyn O+P
Firma Emko

O nas

Działalność na rynku polskim rozpoczęliśmy w 1996, wprowadzając na rynek polski narzędzia siłowe 700 ÷ 2800 bar dla utrzymania ruchu takich marek jak:
• PowerTeam (USA) - siłowniki, pompy, prasy, ściągacze;
• EuroPressPack SpA (Włochy) - siłowniki i pompy 700-2800 bar;
• TorcUP Inc. (USA) - klucze i zakrętarki dynamometryczne do śtub.

Dla każdej z tych linii zapewniamy serwis techniczny i części zamienne.

Od 2010 r. prowadzimy autoryzowaną sprzedaż i serwis maszyn do produkcji węży i rur hydraulicznych produkcji O+P Srl. (Włochy).

 

Standardy jakości

Dostawy maszyn typu zakuwarki, piły, skrawarki węży czy centra obróbki rur hydraulicznych wspieramy solidnym przeszkoleniem operatorów Klienta, najczęściej na miejscu - w firmie Nabywcy.

Wszystkie maszyny zakupione w Emko są kompletnie wyposażone we wtyki elektryczne i/lub pneumatyczne odpowiedniego typu, a każda maszyna posiada pełną dokumentację techniczną w jęz. polskim.

Każdą maszynę sprawdzamy w całym zakresie funkcji w naszym serwisie przed spakowaniem i dostawą do Odbiorcy. Pozwala nam to utrymywać najwyższą skuteczność uruchomień sprzętu.

Firma Emko

Serwis i gwarancje

Nasz warsztat w Mierzynie prowadzi autoryzowany serwis producenta w oparciu o oryginalne części zamienne i uszczelnienia.

W sprawie zlecenia serwisu posiadanego sprzętu - prosimy o kontakt z naszym biurem - więcej w sekcji »» Kontakt

Dlaczego my?

Nasza specjalizacja to dostawy dla przemysłu profesjonalnych maszyn i narzędzi z grupy hydrauliki siłowej oraz kompleksowa obsługa serwisowa Klientów.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży - zapewniamy Klientom:

  • fachowy dobór optymalnych typów narzędzi;
  • skuteczne dostawy maszyn przetestowanych w naszym magazynie;
  • solidne wsparcie serwisowe w czasie trwania gwarancji jak i w trakcie codziennego użytkowania;
  • gruntowne szkolenia operatorów;
  • możliwość podłączania i pierwszego uruchomienia zakupionych maszyn przez serwisanta Emko;
  • profesjonalne szkolenia z zakresu eksploatacji i konserwacji maszyn w oparciu o profesjonalne wyszkolenie - jak np. fakultet "Fluid Power" na Uniwersytecie Minnesota.